راه های درمان زود انزالی آقایان

دلیل انزال زودرس چیست؟ این یکی از سوالات رایجی که همیشه پرسیده میشود و حقیقت آن است که دلایل زیادی برای انزال زودرس وجود دارد که همه آنها را میتوان در قالب یک دلیل اصلی

جمع کرد، که آن دلیل این است… عدم کنترل لذتی که در حین رابطه جنسی تجربه میکنید.


اما مشکل این روش سریع و عمیق چیست؟

دخول عمیق و سریع موجب تحریک بسیار زیادی میشود. و مجدداً، در مرحله اول متوجه شدیم که باید میزان تحریک کلّی را به سطحی قابل کنترل کاهش دهیم. حال، نکته جالب آنکه در تمایل مردان برای دخول عمیق و سریع، به ندرت زمان رابطه به میزانی رضایتبخش برای

این یعنی آنها نیازی به رابطه جنسی خیلی خشن ندارند تا به ارگاسم برسند. در حقیقت، وقتی به میزان کافی وقت میگذارید، از پیشنوازش لذت میبرید، همسرتان را به اندازه کافی تحریک میکنید و آمادگی کافی را در او ایجاد میکنید و بسیار آهسته و عاشقانه (دو قدم به جلو، یک قدم به عقب) رابطه جنسی را شروع میکنید، او به شدت عاشقتان میشود.

دوم، اگر در ابتدا به آهستگی رابطه را شروع کنید آلت شما زمان بیشتری دارد تا به بودن در داخل واژن عادت کند. و دلیل اهمیت این موضوع آن است که اگر سریع وارد عمل شوید و آلت را مستقیماً با عجله وارد واژن کنید، بدنتان به طور غریزی با ارگاسم واکنش نشان میدهد. به هرحال اگر خیلی آهسته عمل کنید آلت شما زمان آن را دارد که به احساس بودن در داخل واژن عادت کند و بنابراین تحریک شدید اولیه که باعث ارگاسم سریع میشود برطرف میشود.

زنان میرسد. یعنی، در فیلمهای پورن زنان از این روش عمیق و سریع رضایت دارند، اما در زندگی واقعی چطور؟ خوب، حقیقت آن است که در زندگی واقعی زنان عموماً دوست دارند به روشی محبت آمیز و عاشقانه رابطه داشته باشند.

زنان واقعاً در جریان حرکات شما قرار میگیرند و اگر درست پیش بروید همسرتان سریعتر از آنچه انتظار دارید به ارگاسم خواهد رسید.

در بسیاری از موارد اصلاً نیازی نیست با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ضربه بزنید تا همسرتان ارگاسم شود. قطعاً، ترجیح میدهید در رابطه جنسی سرعت خود را افزایش دهید، اما در هنگام شروع رابطه نیازی به سرعت نیست.

ختم کلام آنکه آهسته پیش رفتن کاملاً صحیح است. در حقیقت، نه تنها صحیح، که از نظر همسرتان بسیار لذتبخشتر است.

و وقتی آهسته عمل میکنید دو مزیت مهم برای افزایش زمان رابطه دارید…

اول آنکه اگر آهسته تر عمل کنید کمتر تحریک میشوید و همانطور که میدانید تحریک کمتر به معنای زمان بیشتر است.

پس میبینید که تجربه زنان از رابطه جنسی کاملاً متفاوت با مردان است. مردان بسیار بصریتر هستند و دوست دارند به تماشای رابطه جنسی خشن و عمیق بنشینند، اما زنان دوست دارند اتفاقات را حس کنند و برایشان ارزش قائل شوید. و از بسیاری جهات دیگر نیز تجربه رابطه جنسی برای زنان بسیار متفاوت است. بنابراین وقتی شما زمان کافی را برای رابطه میگذارید و واقعاً آهسته عمل میکنید، عملاً حرف دل زنان را فهمیدهاید.


حال باید چه کنیم؟

بنابراین سوال آن است که چطور باید از این اطلاعات برای طولانیتر کردن رابطه جنسی استفاده کرد؟ و پاسخ ساده است.

برای طولانیتر کردن رابطه جنسی باید میزان تحریک خود را کنترل کنید. چرا که اگر بتوانید تحریک خود را کنترل کرده و کاهش دهید، طبیعتاً میتوانید دیرتر به ارگاسم برسید. اما این کاری است که اغلب مردان قادر به انجامش نیستند. مردان اغلب فکر میکنند که کاری از دستشان برنمیآید. مردان فکر میکنند که فقط بدشانس هستند، یا مشکل از همسرشان است، یا از نظر ژنتیک مشکلی دارند، یا بیش از

کارهایی که قبل و در حین رابطه جنسی انجام میدهید تاثیر زیادی بر طول رابطه جنسی دارد. مسئله سن، سایز آلت، ژنها، یا وراثت شما نیست، بلکه کارهایی که میکنید مهم است. و این خبر فوقالعادهای است، زیرا به شما اجازه میدهد این روند را کنترل کنید.

یک لحظه به این فکر کنید که چه چیزی باعث ارگاسم میشود. یعنی هرگز بدون دلیل به ارگاسم میرسید؟ باید دلیلی برای رسیدن به ارگاسم وجود داشته باشد. و چیزی که باعث میشود به ارگاسم برسید لذت، یا تحریکی است که تجربه میکنید. حال، مشکل آن است که اگر نمیتوانید رابطه را آنقدر که میخواهید ادامه دهید، بدان دلیل است که لذت یا تحریکی که تجربه میکنید بسیار شدید است. این تحریک شدید چیزی است که باعث میشود زودتر از آنچه میخواهید ارگاسم شوید. وقتی این نکته را درک کنید، درک دلیل واقعی انزال زودرس ساده است…

پنج مرحله بعدی دقیقاً به شما میگوید که قبل و در حین رابطه جنسی چه رفتارهایی را تغییر دهید تا تحریک جنسی را کاهش دهید و بنابراین بتوانید مدت بسیار طولانیتر از آنچه فکر میکنید را به رابطه جنسی بپردازید.

حد پیر یا جوان هستند یا اندازه آلت تناسلی آنها مشکلی دارد. حقیقت آن است که اگر نمیتوانید به اندازهای که میخواهید در رابطه جنسی دوام آورید فقط لازم است که میزان تحریک خود را کنترل کنید. وقتی بدانید که آنچه قبل و در حین رابطه جنسی انجام میدهید واقعاً بر طول رابطه جنسی شما اثر میگذارد، میتوانید تا حد زیادی زمان رابطه خود را طولانیتر کنید. وقتی توانستید بفهمید که هر حرکت کوچکی که قبل یا در حین رابطه انجام میدهید تاثیری بر تحریک شما دارد، آنگاه میتوانید به راحتی این روند را تغییر دهید.

به سادگی میتوانید متوجه شوید یک تغییر خاص میتواند باعث تحریک بیش از حد شما شده و در نتیجه موجب ارگاسم شما شود. بنابراین ختم کلام آنکه شما میتوانید ارگاسم خود را کنترل کنید.


مرحله دوم- برای مقابله با انزال زودرس فقط از این پوزیشنها استفاده کنید

پوزیشنهایی که در حین رابطه انتخاب میکنید میتواند تاثیر شگفتانگیزی بر زمان رابطه جنسی شما داشته باشد. بنابراین در این مرحله به شما میگوییم که کدام پوزیشنها میتواند باعث طولانیتر شدن رابطه جنسی شده و کدام پوزیشنها زمان رابطه را به شدت کاهش میدهند.

بنابراین وقتی بحث به پوزیشن میرسد، برای افزایش زمان رابطه جنسی کافی است به جای پوزیشنهایی که موجب تحریک بیش از حد شما هستند، پوزیشنهایی را انتخاب کنید که کمتر باعث تحریکتان میشوند.

حال اگر یادتان باشد، در مرحله اول گفتیم که برای طولانیتر کردن رابطه جنسی باید میزان تحریکی را که در حین رابطه جنسی تجربه میکنید کاهش دهید.


پوزیشنهای با تحریک کمتر

میشود. وقتی در حالت ایستاده رابطه جنسی داشته باشید پاهای شما برای سرپا نگهداشتنتان انرژی صرف میکنند و اگر

همسرتان را نیز در آغوش داشته باشید در بالاتنه هم انرژی صرف میکنید.

از آنجا که انرژی در بقیه قسمتهای بدن به جز آلت تناسلی هم ضروری است، این مسئله میتواند انرژی آلت را کم کرده، و تحریکی را که شما در آلت حس میکنید کاهش دهد و بنابراین افزایش زمان رابطه جنسی را سادهتر کند.

یک پوزیشن عالی دیگر برای کاهش تحریک آن است که به پشت دراز بکشید و همسرتان روی شما باشد. البته بسیاری از مردان با این پوزیشن راحت نیستند زیرا حس میکنند کنترلی بر اوضاع ندارند، اما حقیقت آن است که آنها این پوزیشن را به شکل درست انجام نمیدهند.

پوزیشنهایی وجود دارد که در حین رابطه جنسی لذت بیشتری برای شما دارد. یکی از پوزیشنهای عالی که تحریک کمتری را ایجاد میکنند حالت ایستاده است. این روش میتواند شامل بغل کردن همسرتان شود یا صرفاً میتوانید در حالت ایستاده رابطه داشته باشید. دلیل آنکه این پوزیشن موثر است آن است که وقتی در حالت ایستاده هستید، تنش و فشار از آلت شما دور

کنید. اگر بخواهید سرعت حرکت او را کاهش دهید میتوانید با نحوه فشار بر باسنش این نکته را به او بفهمانید.

دوماً، این پوزیشن برخلاف اغلب پوزیشنهای دیگری است که در آنها شما مجبور به تحرک هستید. این یعنی که در این پوزیشن شما بدنتان را کاملاً در آرامش قرار میدهید. اغلب مردان وقتی در این پوزیشن قرار میگیرند از کنترل تحریک فراموش میکنند و به شدت تحریک شده و سریعاً ارگاسم میشوند.

وقتی در این وضعیت هستند به دو روش میتوانید تحریک را تا حد زیادی کاهش دهید. ابتدا میتوانید با گرفتن کفل همسرتان کنترل را به دست بگیرید. با گرفتن کفل همسرتان به او نشان میدهید که مسئولیت با شما است و بنابراین میتوانید سرعت رابطه را کنترل

اما وقتی در این پوزیشن هستید زمان را صرف کسب آرامش کنید. نفسهای عمیق و آهسته بکشید و هشیارانه عضلات خود را شل کنید. اجازه دهید همه عضلات پایتان شل شوند. با شل کردن عضلات، تنش بدن را کاهش میدهید. و با تنش کمتر در بدنتان، تحریک را کاهش داده و ارگاسم را برای بدن دشوار میکنید. بنابراین اگر این دو مزیت را ترکیب کنید متوجه میشوید که این پوزیشن عالی است.


استفاده از تغییر پوزیشن

حال که به بحث پوزیشنها رسیدهایم بد نیست نکتهای ساده را برای افزایش زمان رابطه جنسی به شما بگوییم… در تغییر پوزیشنها معمولاً وقفهای کوتاه در روند رابطه ایجاد میشود، اگرچه شاید حدود ۱۰ ثانیه بیشتر نباشد. این ۱۰ ثانیه یا کمی بیشتر میتواند بسیار ارزشمند باشد، به ویژه اگر نزدیک به ارگاسم باشید، زیرا یک وقفه کوتاه گاهی میتواند تحریک شما را متوقف کند بنابراین چند دقیقه از ارگاسم دورتر میشوید. در آینده وقتی نزدیک بود به ارگاسم برسید میتوانید زیرکانه از تغییر پوزیشن استفاده کنید تا ارگاسم را به تعویق

بیاندازید.


پوزیشنهای با تحریک بالا

این پوزیشنها در هر فردی متفاوت هستند، اما اغلب پوزیشن میسیونری (که زن به پشت خوابیده و مرد رو به پایین روی او قرار میگیرد) بسیار تحریک کننده است.

اگر بتوانید زمانی را که در این پوزیشن هستید کاهش دهید یا انواع دیگری از آن را بیابید که باعث تحریک شدید شما نشوند، بسیار بهتر خواهد بود.

از آنجا که در این روش مثل پوزیشن ایستاده فشار عضلانی پراکنده نمیشود و با قرار گرفتن مرد در بالا کسب آرامش بسیار دشوارتر است، این پوزیشن به سادگی میتواند موجب انزال زودرس شود. مشکل این پوزیشن در آن است که فقط برای مرد اینقدر تحریککننده است.


مرحله سوم – تغییر روش نزدیکی برای افزودن زمان رابطه جنسی

می توان این روش را به علت کاهش تحریک نزدیکی کامل مینامیم و عملکرد آن به این صورت است….

در هنگام رابطه جنسی اغلب مردان آلت را به طور کامل داخل و خارج میکنند. آنها تا جایی که میتوانند عمیقتر میشوند،و بعد هم تقریباً تمام آلت را بیرون میکشند. مشکل این روش آن است که به شدت تحریک کننده است. و همانطور که در مرحله اول متوجه شدید، باید هر

حال میخواهیم روشی را برای نزدیکی (وارد کردن آلت مردانه در واژن زن) به شما معرفی کنیم که حالت مستقیم نامیده میشود. منظور از این روش آن است که نیازی به فکر کردن به آن، تمرین کردن یا هرچیز دیگری ندارید. این روش بسیار ساده است. و وقتی آن را به درستی انجام دهید، می توانید زمان نزدیکی خود را چند دقیقه افزایش دهید، در حالی که همزمان باعث لذت بسیار بیشتر همسرتان نیز میشوید.

است. و چون حساسترین بخش است، این بدان معنا است که بیشترین تحریک و لذت را ایجاد میکند. بنابراین اگر بتوانید میزان تحریک این بخش را کاهش دهید، میتوانید مدت بیشتری به رابطه ادامه دهید. برای کاهش تحریک هدف شما آن است که دخول و لذت زن همچنان ثابت باشد، و در « نزدیکی کامل » در عین حال میزان تحریک سر آلت کاهش یابد.

کاری بکنید تا بتوانید میزان تحریک را کاهش دهید تا به سطح قابل کنترلی برسد و بتواند مدت رابطه را افزایش دهید. اما در عین حال نباید عمل نزدیکی را طوری انجام دهید که لذت همسرتان را هم از بین ببرد. حال قبل از آنکه نحوه انجام این روش را به شما بگوییم باید یک نکته را کاملاً درک کنید… نوک قارچی شکل و صورتی رنگ آلت مردانه (که به نام کلاهک آلت شناخته میشود) حساسترین بخش آلت

در یک کلام، شما زمان رابطه را بیشتر میکنید، در حالی که همسرتان همان میزان لذت را تجربه میکند. البته این روش نزدیکی کمی پیچیده است بنابراین ممکن است در مرتبه اول مشکل باشد. اگر در مورد نحوه انجام آن ۱۰۰ درصد مطمئن نیستید، میتوانید دوباره این بخش را بطور کامل مرور کنید، اما وقتی متوجه روش انجام آن شدید، میتوانید در تختخواب کاملاً عالی عمل کنید.

انجام این روش به صورت زیر است…

شما آلت را تا انتها و بدون اذیت شدن همسرتان به داخل میبرید. و وقتی به این عمق رسیدید تنها سه تا پنج سانتیمتر آن را بیرون میکشید.

بنابراین وقتی در حال نزدیکی هستید، تمام مدت آلت در داخل واژن قرار دارد. این بدان معنا است که سر آلت شما همچنان در داخل واژن است. و این یعنی اینکه سر آلت زیاد به دهانه واژن که تنگترین و تحریک کنندهترین بخش واژن است، نزدیک نمیشود. بنابراین با دور نگهداشتن سر آلت از دهانه واژن تحریک اندکی برای همسرتان ایجاد میشود، اما عملاً او متوجه تغییر خاصی نمیشود زیرا همچنان حضور آلت را حس میکند. بنابراین اگرچه میزان تحریک خود را تا حد زیادی کاهش میدهید، اما همسرتان مثل همیشه لذت زیادی میبرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لینک های مرتبط با این مطلب


مشاوره / ثبت سفارشورود به واتساپ