واژن مصنوعی

🌟 واژن مصنوعی قیمت های متفاوتی دارد چرا واژن مصنوعی تنوع بسیار زیادی از جمله ( نوع ساده – نوع کمری – نوع برقی و انواع سایز بزرگ ) دارد.

🌟 خرید واژن مصنوعی ( نوع کمری – نوع برقی – نوع سایز بزرگ ) آن هم از جنس سیلیکونی محبوبیت بسیار بالایی دارد چرا که علاوه بر نرم بودن بهداشتی و ضد حساسیت نیز میباشد.


خرید دیلدو در واتساپ


انواع واژن مصنوعی

برای خرید واژن مصنوعی شما میتوانید به راحتی نوع محصول خود را انتخاب کرده و استفاده کنید اما دقت داشته باشید که از نظر کیفیت تمام این نوع محصولات سیلیکونی و نرم هستند پس پیشنهاد میکنیم از روی سلیقه انتخاب کنید و محصولی که جذابیت خاص خود را دارد را انتخاب کنید

  • نوع برقی ( ویبره دار )
  • نوع لیوانی ( چسبان به سطوح صاف )
  • خرید واژن مصنوعی نوع دستی ( دارای قابلیت تنظیم کمربند )
  • نوع خودکار ( نسل جدید آلت مصنوعی )

احکام شرعی استفاده از واژن مصنوعی

حکم شرعی استفاده از واژن زنانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر واژن مصنوعی ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ


ویکی پدیا

واژن مصنوعی 

واژن زنانه ویبره دار ارتعاش می کند و گرم می شود – Thrust-Her دارای ویژگی های کل نیروگاه ارگاسم است واژن استوانه ای همیشه آماده است. واژن مصنوعی تقریباً در هر زاویه ای که بتواند در دست باشد یا از دست آزاد لذت ببرد واژن زنانه برای همه موقعیت های تنها و یا زن و شوهر بسیار عالی و مناسب است.

لینک مفید : آلت مصنوعی

واژن مصنوعی یک پایه محکم در هسته Thrust-Her قرار دارد ، سیلندر بنفش محکم یک موتور رانش سوپرشارژ واژن سیلیکونی مکانیزم گرم شدن واژن زنانه پتانسیل ارتعاش را در خود جای داده است. واژن استوانه ای نافذ سیلیکونی ابریشمی را از قسمت بالا در جای خود قرار داده و با پیچ و تاب آن را در جای خود قفل کنید.

واژن به آرامی متورم و با زاویه ای ظریف در نوک آن به راحتی G و سایر نقاط شیرین داخلی را جستجو می کند.


خرید واژن مصنوعی

وقت آن فرا رسیده بود که از اوقات فراغت با Love Thrust-Her ، همراه آخر او که همیشه مایل به تحقق آرزوهای صمیمی است ، لذت ببرید.

واژن مصنوعی او دکمه گرم شدن را فشار داد تا گرمای سکسی فعال شود. مامان با استفاده از مکش قفل کننده برای قرار دادن آن دقیقاً در جایی واژن زنانه که می خواست ، شافت باریک را درون خود فرو برد.

در سیلیکون Elite فوق العاده بهداشتی Thrust-Her برای سرگرمی تمیز به راحتی و کاملاً تمیز می شود. قبل و بعد از استفاده با استفاده از واژن زنانه آب گرم و صابون یا مایع / کف مخصوص مراقبت از اسباب بازی به خوبی بشویید.

واژن مصنوعی اگر روغنی در کار است واژن سیلیکونی حتما فرمول خوب بر پایه آب را انتخاب کنید – استفاده از لوب های سیلیکونی را وسوسه نکنید واژن زنانه زیرا می توانند مواد را تجزیه کنند. با توجه به این نکته ، بهتر است این (و هر اسباب بازی سیلیکونی) را از سایر محصولات سیلیکونی دور نگه دارید.


واژن سیلیکونی

واژن استوانه ای رانش بدون دست واژن سیلیکونی یک نسیم کامل است که با استفاده از ضمیمه ساکشن مکش همراه است. با قفل شدن در اکثر سطوح غیر متخلخل صاف واژن زنانه به پایین پایه Thrust-Her پیچ می خورد. واژن مصنوعی یک بازوی مفصل از راست به راست به یک زاویه راست می زند – این زاویه نیز در جای خود قرار می گیرد و تا پایان زمان بازی ثابت خواهد ماند.

لینک مفید : خرید دیلدو

واژن استوانه ای با استفاده از رابط LED روشن ، یک ، دو یا هر سه عملکرد لذت را فعال کنید. واژن مصنوعی هر دکمه را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا قفل آن باز شود ، سپس از طریق هفت حالت رانش تندرست و هفت لرزش ضربان دار دیگر چرخ کنید. واژن زنانه ویژگی گرما Thrust-Her را در هر لحظه تقریباً به ۱۰۴ درجه گرم می کند.


واژن مصنوعی لیوانی

یک سیستم تسمه ای کاملاً هیجان انگیز و واقعی برای لذت بردن از لرزش دست آزاد ، Fetish Fantasy’s Hollow 9 “dildo harnessed با توجه به تنوع همه کاره ایجاد شده است. واژن مصنوعی با ضربه ای ناچیز در جلسات رابطه جنسی ماراتن واژن سیلیکونی این قطعه همچنین می تواند به عنوان یک راه حل ساده برای ED استفاده شود و مسائل زود انزالی.

در PVC با ظرافت انعطاف پذیر واژن زنانه Hollow به راحتی با استفاده از آب گرم و صابون یا مایع / کف مناسب برای مراقبت از اسباب بازی تمیز می شود. واژن مصنوعی سازگار با هر نوع روان کننده با کیفیت عالی در آب یا سیلیکون. به ۲ باتری قلمی نیاز دارد (جداگانه فروخته می شود). تا کمر ۵۲ اینچ (۱۳۲٫۱ سانتی متر) متناسب است.


واژن استوانه ای

واژن استوانه ای توخالی ۹ اینچ اگرچه به اندازه کافی محکم باشد واژن زنانه اما به طور خاص از روی آلت تناسلی مرد ساخته شده است. یک محفظه داخلی صاف به راحتی روی شافت به طول تقریبی ۳٫۹ اینچ (۹٫۹ سانتی متر) می لغزد. واژن مصنوعی در زمان بازی به راحتی در جای خود قرار بگیرید. به سادگی وارد کمربند ضخیم شوید ، یک بند باریک پشت را بین گونه های قنداق قرار دهید.

Vibrating Hollow به لطف یک موتور چند سرعته که دقیقاً در قسمت انتهایی آن تعبیه شده است واژن زنانه بسیار وزوز می کند واژن سیلیکونی با چرخاندن شماره گیری روی یک کنترل از راه دور کوچک و نرم فعال می شود. واژن مصنوعی با پشتیبانی از یک گیره راحت ، ریموت برای دسترسی سریع به راحتی روی کمر می لغزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.مشاوره / ثبت سفارشورود به واتساپ